გრიგოლ წულუკიძის სამთო ინსტიტუტი
გამოქვეყნდა: 20 თებერვალი
თანდართული ფაილი:
703046_danarti_8596818.zip
საჯარო სამართლის იურიდიული პირი "გრიგოლ წულუკიძის სამთო ინსტიტუტი" აცხადებს ღია კონკურსს შემდეგი ვაკანტური თანამდებობების დასაკავებლად:
1. მიწისქვეშა ნაგებობათა მშენებლობისა და სამთო ტექნოლოგიების ცენტრის ანალიზური ქიმიისა და წიაღისეულის გამდიდრების ლაბორატორიის ქიმიკოსი.
ადგილების რაოდენობა - 1
თანამდებობრივი სარგო - 1000 ლარი.
სამუშაოს ტიპი - სრული განაკვეთი.
გამოსაცდელი ვადა - 3 თვე.
2. ფეთქებადი მასალების ექსპერტიზის, აფეთქებისგან დამცავი სტრუქტურების და მაღალტექნოლოგიური კომპოზიტების განყოფილების, ფეთქებადი ნივთიერებების სინთეზის, ექსპერტიზის და აფეთქების ტექნოლოგიების ლაბორატორიის ტექნიკოსი
თანამდებობრივი სარგო - 930 ლარი.
3. ფეთქებადი მასალების ექსპერტიზის, აფეთქებისგან დამცავი სტრუქტურების და მაღალტექნოლოგიური კომპოზიტების განყოფილების, ფეთქებადი ნივთიერებების სინთეზის, ექსპერტიზის და აფეთქების ტექნოლოგიების ლაბორატორიის ლაბორანტი
თანამდებობრივი სარგო - 800 ლარი.
4. ფეთქებადი მასალების ექსპერტიზის, აფეთქებისგან დამცავი სტრუქტურების და მაღალტექნოლოგიური კომპოზიტების განყოფილების, პოლიმერული კომპოზიტების და მაღალტექნოლოგიური მასალების ლაბორატორიის ინჟინერი