RB ბანკირი - ქარელი გამოქვეყნებულია ბოლო 2 დღის განმავლობაში რეგიონალური განცხადებები თიბისი 19 თებერვალი 05 მარტი
კონცეპტ მომხმარებლებთან ურთიერთობის მენეჯერი გამოქვეყნებულია ბოლო 2 დღის განმავლობაში თიბისი 19 თებერვალი 28 თებერვალი
უფროსი მოლარე-ოპერატორი - ვალუტო გამოქვეყნებულია ბოლო 2 დღის განმავლობაში თიბისი 19 თებერვალი 05 მარტი
MSME ფილიალის დირექტორი - ბათუმი გამოქვეყნებულია ბოლო 2 დღის განმავლობაში რეგიონალური განცხადებები თიბისი 19 თებერვალი 05 მარტი
ბიზნეს გაყიდვების კოორდინატორი - ბათუმი გამოქვეყნებულია ბოლო 2 დღის განმავლობაში რეგიონალური განცხადებები თიბისი 19 თებერვალი 05 მარტი
ლომბარდის ექსპერტ-შემფასებელი - სიღნაღი გამოქვეყნებულია ბოლო 2 დღის განმავლობაში რეგიონალური განცხადებები თიბისი 18 თებერვალი 04 მარტი
ბიზნეს დაკრედიტების ექსპერტი - ჭავჭავაძის გამზირი გამოქვეყნებულია ბოლო 2 დღის განმავლობაში თიბისი 18 თებერვალი 08 მარტი
ბიზნეს დაკრედიტების ექსპერტი - ეტაპი II - ბორჯომი გამოქვეყნებულია ბოლო 2 დღის განმავლობაში რეგიონალური განცხადებები თიბისი 18 თებერვალი 08 მარტი
ბიზნეს დაკრედიტების ექსპერტი - ეტაპი III - ბოლნისი გამოქვეყნებულია ბოლო 2 დღის განმავლობაში რეგიონალური განცხადებები თიბისი 18 თებერვალი 08 მარტი
ბიზნეს დაკრედიტების ექსპერტი - ეტაპი II - მარნეული გამოქვეყნებულია ბოლო 2 დღის განმავლობაში რეგიონალური განცხადებები თიბისი 18 თებერვალი 08 მარტი
ბიზნეს დაკრედიტების ექსპერტი - ეტაპი III - ისნის ს/ც 2 გამოქვეყნებულია ბოლო 2 დღის განმავლობაში თიბისი 18 თებერვალი 08 მარტი
სტაჟიორი - საცალო საკრ./მოდელ. რისკების მართვ. მიმართულებით გამოქვეყნებულია ბოლო 2 დღის განმავლობაში თიბისი 18 თებერვალი 04 მარტი