საქართველოს ბანკში, ყველაფერს რასაც ვაკეთებთ, ვაკეთებთ იმიტომ, რომ გვჯერა - შეგვიძლია ადამიანებს დავეხმაროთ საკუთარი პოტენციალის მეტად ათვისებაში.ჩვენ ყველა ერთად ვზრუნავთ, რომ მომხმარებელს მისთვის საინტერესო სერვისები მივაწოდოთ ყველგან, სადაც შეიძლება ის დაჭირდეთ.
ჩვენ გვჯერა, რომ შესაძლებლობები უსაზღვროა და ამისთვის არ ვჩერდებით.
თუ გსურს ჩვენთან ერთად გააგრძელო მიზნების მიღწევა და აღმოაჩინო შენი უსაზღვრო შესაძლებლობები - შემოგვიერთდი: https://jsc-bank-of-georgia.hirehive.com/
უფროსი ანალიტიკოსი გამოქვეყნებულია ბოლო 2 დღის განმავლობაში საქართველოს ბანკი საქართველოს ბანკი 19 თებერვალი 28 თებერვალი
ბექ-ოფისის მოლარე - რუსთავი გამოქვეყნებულია ბოლო 2 დღის განმავლობაში რეგიონალური განცხადებები საქართველოს ბანკი საქართველოს ბანკი 19 თებერვალი 04 მარტი
უმცროსი განვადებების მენეჯერი - რეგიონები გამოქვეყნებულია ბოლო 2 დღის განმავლობაში რეგიონალური განცხადებები საქართველოს ბანკი საქართველოს ბანკი 17 თებერვალი 17 მარტი
უმცროსი განვადებების მენეჯერი - ქუთაისი გამოქვეყნებულია ბოლო 2 დღის განმავლობაში რეგიონალური განცხადებები საქართველოს ბანკი საქართველოს ბანკი 17 თებერვალი 17 მარტი
უმცროსი განვადებების მენეჯერი - სენაკი გამოქვეყნებულია ბოლო 2 დღის განმავლობაში რეგიონალური განცხადებები საქართველოს ბანკი საქართველოს ბანკი 17 თებერვალი 17 მარტი
უმცროსი განვადებების მენეჯერი - მარნეული გამოქვეყნებულია ბოლო 2 დღის განმავლობაში რეგიონალური განცხადებები საქართველოს ბანკი საქართველოს ბანკი 17 თებერვალი 17 მარტი
მომხმარებელთა მხარდაჭერის მენეჯერი - საღამოს ცვლა გამოქვეყნებულია ბოლო 2 დღის განმავლობაში საქართველოს ბანკი საქართველოს ბანკი 17 თებერვალი 03 მარტი
მცირე ბიზნესის ბანკირი - ზუგდიდი გამოქვეყნებულია ბოლო 2 დღის განმავლობაში რეგიონალური განცხადებები საქართველოს ბანკი საქართველოს ბანკი 17 თებერვალი 03 მარტი
მცირე ბიზნესის დისტანციური ბანკირი გამოქვეყნებულია ბოლო 2 დღის განმავლობაში საქართველოს ბანკი საქართველოს ბანკი 17 თებერვალი 03 მარტი