რას გთავაზობს "მაკდონალდსი"?
** დაწინაურების შესაძლებლობა 6 თვეში ერთხელ
** გუნდის წევრი - ინსტრუქტორი - მენეჯერი
** მაქსიმალური ხელშეწყობა სამუშაო განრიგის შედგენისას, რომლის საშუალებითაც შეძლებთ სწავლისა და მუშაობის მარტივად შეთავსებას;
** 70% ფასდაკლება "მაკდონალდსის" პროდუქციაზე;
** დამატებით სამოტივაციო აქტივობები, რომლებიც როგორც ინდივიდუალურად, ასევე გუნდურად არის განსაზღვრული.
დამატებით, გიზიარებთ ბმულს, საიდანაც შეგიძლიათ მარტივად შეავსოთ სააპლიკაციო ფორმა და დაიწყოთ კარიერა ჩვენთან: https://careers.mcdonalds.ge/crew-vacancy/form
გუნდის წევრი - ვაჟა-ფშაველას გამზირი გამოქვეყნებულია ბოლო 2 დღის განმავლობაში ხელფასიანი McDonald’s Georgia McDonald’s Georgia 01 აპრილი 01 მაისი
გუნდის წევრი - გოთუას ქუჩა გამოქვეყნებულია ბოლო 2 დღის განმავლობაში ხელფასიანი McDonald’s Georgia McDonald’s Georgia 01 აპრილი 01 მაისი
გუნდის წევრი - აღმაშენებლის ხეივანი გამოქვეყნებულია ბოლო 2 დღის განმავლობაში ხელფასიანი McDonald’s Georgia McDonald’s Georgia 01 აპრილი 01 მაისი
გუნდის წევრი - ამერიკის საელჩო გამოქვეყნებულია ბოლო 2 დღის განმავლობაში ხელფასიანი McDonald’s Georgia McDonald’s Georgia 01 აპრილი 01 მაისი
გუნდის წევრი - დელისი გამოქვეყნებულია ბოლო 2 დღის განმავლობაში ხელფასიანი McDonald’s Georgia McDonald’s Georgia 01 აპრილი 01 მაისი