დასახელება: კოორდინატორი-წარმომადგენელი
მომწოდებელი: UCMAS Georgia
გამოქვეყნდა: 20 თებერვალი / ბოლო ვადა: 28 თებერვალი
"UCMAS Georgia" აცხადებს ვაკანსიას კოორდინატორისა და წარმომადგენლის პოზიციაზე ბათუმში.
"UCMAS Georgia" წარმოადგენს მსოფლიოს ერთ-ერთი წამყვანი გონების განმავითარებელი პროგრამის ნაწილს. ჩვენ ვეძებთ პროაქტიულ, შედეგებზე ორიენტირებულ კოორდინატორსა და წარმომადგენელს, რომელიც ბათუმში წარმართავს ჩვენს ოპერაციებსა და სტუდენტების მოზიდვის პროცესს.
თუ ხართ ძლიერი კომუნიკატორი, რომელსაც სიამოვნებს სკოლებთან, მშობლებთან და ადგილობრივ საზოგადოებასთან თანამშრომლობა მაღალი ხარისხის განათლების პოპულარიზაციის მიზნით - ეს პოზიცია თქვენთვისაა.
** ბიზნესის ზრდა და პროგრამაში მოსწავლეების გაწევრიანება: საინფორმაციო და საკომუნიკაციო აქტივობების აქტიურად წარმოება ცენტრის მიზნების მისაღწევად და ბათუმში UCMAS საზოგადოების გაფართოებისთვის.
** სკოლებთან პარტნიორობა: საჯარო და კერძო სკოლებისა და საბავშვო ბაღების დირექტორებთან და ადმინისტრაციასთან პროფესიული ურთიერთობების დამყარება და გაღრმავება.
** ლიდების კონვერსია: სოციალური მედიის მეშვეობით მიღებული დაინტერესების დამუშავება და მართვა - საცდელი გაკვეთილების დაგეგმვა და დამსწრე მოსწავლეების პროგრამაში ჩართვა.
** ღონისძიებები და პრეზენტაციები: ვორქშოფების, მასტერკლასების და სასკოლო პრეზენტაციების დაორგანიზება და ჩატარება UCMAS-ის მეთოდოლოგიის წარმოსაჩენად.
** მშობელთა მხარდაჭერა: პროგრამაში გაწევრიანებისა და მოსწავლეების შენარჩუნების უზრუნველყოფა მშობლებთან მუდმივი კომუნიკაციის, უკუკავშირისა და მხარდაჭერის გზით.
** ბრენდის წარმომადგენლობა: UCMAS Georgia-ს საგანმანათლებლო გამოფენებზე, ფესტივალებსა და ადგილობრივ საზოგადოებრივ ღონისძიებებზე წარმოჩენა.
სამუშაო გრაფიკი:
** 3 სამუშაო დღე: 11:00 - 19:00 (1-საათიანი შესვენებით)
** 1 სამუშაო დღე: 11:00 - 16:00 (1-საათიანი შესვენებით)
** შაბათი და კვირა: 09:30 - 18:00 (1-საათიანი შესვენებით)
** კვირის განმავლობაში — 1 სრული დასვენების დღე
** ენები: მშობლიურ დონეზე ქართული და რუსული ენების თავისუფლად ცოდნა აუცილებელია. ინგლისური ენის ცოდნა ჩაითვლება უპირატესობად.
** გამოცდილება: სასურველია გამოცდილება გაყიდვების, განათლების ან PR/მარკეტინგის სფეროში.
** უნარები: საჯარო გამოსვლის, მოლაპარაკებებისა და ურთიერთობების მართვის მაღალი დონე.
** პიროვნული თვისებები: ენერგიული, ორგანიზებული და მიზნებზე ორიენტირებული. ანაზღაურება:
** ფიქსირებული ხელფასი: 1, 200 ლარი (ნეტი).
** ბონუსები შესრულებაზე: მნიშვნელოვანი პრემიები ჩარიცხული სტუდენტების რაოდენობის მიხედვით.
** პროფესიული ტრენინგი და სერტიფიკაცია UCMAS მეთოდოლოგიაში.
გთხოვთ, თქვენი CV გამოაგზავნოთ მისამართზე: HR@UCMAS.GE
სათაურის ველში მიუთითეთ: "Coordinator Batumi".
განაცხადების მიღების ბოლო ვადა: 28 თებერვალი, 2026.