გამოქვეყნდა: 20 თებერვალი
"თბილღვინო" ღვინის მწარმოებელი ერთ-ერთი უმსხვილესი კომპანიაა საქართველოში. კომპანიის ისტორია 1962 წლიდან იწყება, როდესაც საქართველოში ყველაზე დიდი ღვინის საწარმო გაიხსნა, რომელიც 90-იან წლებში კერძო კომპანიად იქცა და მალევე დაიმკვიდრა მნიშვნელოვანი ადგილი საერთაშორისო ბაზარზე.
კომპანია დღეის მდგომარეობით 170-მდე მუდმივ თანამშრომელს ასაქმებს. ფლობს ორ თანამედროვე წარმოებას თბილისსა და ყვარელში, 402 ჰექტრამდე ვენახებს კახეთის რეგიონში.
დაარსებიდან დღემდე, კომპანიამ უდიდესი აღიარება და უამრავი ჯილდო მოიპოვა ისეთ საერთაშორისო კონკურსებზე, როგორებიცაა Decanter London, IWSC, IWC, Mondial, Berlin Wine Trophy და ბევრი სხვა.
კომპანიის შესახებ დამატებითი ინფორმაციისთვის ეწვიეთ ვებ-გვერდს: www.tbilvino.ge
"თბილღვინო" აცხადებს ვაკანსიას ჰორეკა გაყიდვების მენეჯერის პოზიციაზე.
ძირითადი სამუშაო ამოცანები:
** ჰორეკა მიმართულებით გაყიდვების გეგმისა და ბიუჯეტის შედგენა, აღსრულების მართვა და რეპორტინგი
** გაყიდვების გეგმის შესრულების კონტროლი, გეგმის შესრულებაში გადახრების ანალიზი და შესაბამისი ინიციატივების წარდგენა მენეჯმენტთან გეგმის შესრულების უზრუნველსაყოფად
** გაყიდვების გეგმის განაწილება გუნდის წევრებზე და ინდივიდუალური შესრულების მონიტორინგი
** კომერციული მოლაპარაკებების წარმოება, პარტნიორების სპეციფიკისა და კომპანიის ხედვის გათვალისწინებით გაყიდვების მიდგომების განსაზღვრა და აღსრულება
** პარტნიორ ობიექტებთან ურთიერთობების მართვა, საჭიროების მიხედვით თანამშრომლობის ხელშეკრულებების გაფორმება ან/და განახლება
** პარტნიორების მხრიდან შეთანხმებული პასუხისმგებლობების შესრულების უზრუნველყოფა, მათ შორის, დებიტორული დავალიანებების კონტროლი